Карантин навчанню не загроза

Вся інформація про електронні освітні ресурси для учнів та вчителів розміщена на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка:

urok.ippo.kubg.edu.ua

kievoit.ippo.kubg.edu.ua

На сайті Столичний центр відкритої освіти розміщено відкриті електронні освітні ресурси для дистанційного навчання учнів для учнів 5-9 класів.

Перелік освітніх веб-ресурсів


Освітній портал "ІНФОСВІТ".


EDUGET — інноваційна платформа онлайн-освіти.

Динамічна Періодична система Менделєєва.


Сайт Гіпермаркет знань - для навчання он-лайн. На сайті зібрані шкільні матеріалидля учнів 1-11-х класів у повній відповідності до шкільної програми.


Сайт Бібліотека школяра присвячений шкільній освіті учнів восьмих - одинадцятих класів. На сайті максимально зібрана та інформація, яка стане у нагоді учню протягом всього навчального року.


Бібліотека української літератури. Ukrlib - це найбільша в інтернеті електронна бібліотека української літератури, яка крім українських книжок пропонує також літературну енциклопедію, біографії, шкільні твори, учнівські реферати, стислі перекази змісту творів з української та зарубіжної літератури.


Освітній ресурс для початкових класів. Публічна дитяча онлайн-бібліотека. На сайті представлені відскановані версіїї старих дитячих книжок.

http://shkola.ua

- це соціальний ресурс, що містить електронну бібліотеку підручників, інтерактивні онлайн-уроки, реферати, збірники розв'язків, контакти українських шкіл.

Безкоштовні вебінари для підготовки до ЗНО

iLearn від О.освіторія

https://learning.ua/

Duolingo

EdEra (Education Era)

Coursera

https://prometheus.org.ua/

https://naurok.com.ua/

Опитувальник: https://forms.gle/1MbnEJwxDRrZvSPw7

http://dystosvita.blogspot.com/2018/07/blog-post_28.html